жовтень, 2018

16жов15:0018:30ДівчатаSTEM: старт нової програми 2018-2019

Більше

Деталі Події

16 жовтня, 15:00-18:30, ПеремогаSpace, Київ

Менторство – це унікальний інструмент, що допомагає розвиватися в особистому та професійному житті. Особливо менторство працює для жінок в технологічних сферах – 30% жінок говорять про те, що зростанню їх кар’єри вони зобов’язані саме своєму ментору. А як це працює в Україні? Після двох років програми #ДівчатаSTEM ми можемо впевнено сказати: дуже ефективно!

В рамках програми Дівчата STEM дівчата (від 14 до 24 років) отримують менторську підтримку від ТОП-20 надихаючих жінок в STEM. І як результат: дівчата покращують відносини зі своїми друзями, обирають STEM- спеціальності, стають STEM амбасадорами у своїх школах, університетах та громадах. Партнер програми – компанія SAP.

16 жовтня ми вирішили об’єднати старт нової програми #ДівчатаSTEM з дискусією про менторство з нашими надихаючими жінками в STEM. Серед спікерів:
– Анна Кирій, засновниця і керівниця “Архітекторно-проектної групи Анни Кирій”
– Тетяна Коротка, заступниця бізнес-омбудсмена
– та іншими надихаючими жінками.

Також, протягом заходу Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки компанії SAP представлять нових ТОП-20 надихаючих жінок і оголосять про старт нової менторської програми #ДівчатаSTEM 2018-2019 для дівчат 14-24 роки. Програма спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, підвищення віри дівчат у власні здібності, мотивації дівчат обирати професію в STEM та залучення більшої кількості дівчат в STEM спеціальності.

Реєстрація – за цим посиланням до 14 жовтня
https://goo.gl/forms/MwWrcpYX9YZn8dT23

– Участь безкоштовна для дівчат-учасниць минулих кроів (за умови їх вибору STEM), для надихаючих жінок в STEM та студенток СТЕМ-дисциплін.
– Вартість участі в заході – 300 грн. (кошти йдуть на програму STEM-крила, спрямовану на підтримку виступів на конференціях дівчат/жінок STEM за кордоном від України)

З будь-яких питань щодо проекту #ДівчатаSTEM – звертайтесь до координаторки напряму STEM Центру “Розвиток КСВ” Каріни Семенко – ks@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

Про програму Дівчата STEM: щороку “Центр “Розвиток КСВ” обирає ТОП-20 надихаючих жінок в STEM – унікальну спільноту жінок, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері. Серед ТОП-20– топ-менеджерки технічних компаній, жінки-науковці, представниці Міністерств, ВУЗів і громадських організацій. Ці жінки можуть показати приклад дівчатам і довести, що успішні жінки існують в STEM, надати рекомендації щодо обрання кар’єри і надихнути дівчат своїми історіями успіху. Всі ТОП-20 надихаючі жінки обирають собі одну mentee, серед тих дівчат, які зареєструються на програму і реалізують з нею STEM-проект. Також дівчата стають спікерками фінальних конференцій.

Чакаємо на зустрічі!

STEM – science – наука, technology – технологія, engineering – інженерія, mathematics – математика

Час

(вівторок) 15:00 - 18:30

Місце проведення

ПеремогаSpace

Shevchenko Blv 62

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X