квітень, 2018

03кві10:0018:00ІІ Конференція "Жінки в STEM: Від мрії до дії"

Більше

Деталі Події

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та ініціатива Дівчата STEM запрошують на другу конференцію для жінок і про жінок «Жінки в STEM: Від мрії до дії». Генеральний партнер заходу – компанія SAP Ukraine. Партнер заходу – L’Oréal Talent. Діловий медіа партнер – Журнал “БИЗНЕС”.

Конференція «Жінки в STEM: від мрії до дії» – щорічний захід програми Дівчата STEM, що спрямований на збільшення спільноти жінок та дівчат, які захоплюються STEM (S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

Саме на конференції успішні жінки передають знання, досвід та свої секрети, обмінюються думками та ідеями, діляться історіями власного успіху та дають поради щодо навичок, котрі є найголовнішими для досягнення успіху.

Програма конференції складається з 4-ох сесій:
· Strategy: як планувати і досягати заплановаго;
· Talant звідки беруться таланти та як їх розвивати;
· Emotions: як керувати емоціями;
· Motivation: де знайти своє натхнення і мотивацію.

Вартість квитків* – 500 грн (у день заходу – 700 грн). Для дівчат, учасниць менторської програми Дівчата STEM 2017-2018, – безкоштовно. Участь студенток, що навчаються на спеціальностях STEM, – на основі мотиваційної форми.
(*Вартість квитків покривають організаційні витрати та розвиток програми ДівчатаSTEM).

Реєстрація: https://goo.gl/forms/2CBxMjL0SRnCzo1n2

З будь-яких питань щодо проекту та участі звертайтесь до Oksana Izakova, координаторка напряму STEM Центру «Розвиток КСВ»: stem@csr-ukraine.org, 044-292-02-48

Час

(вівторок) 10:00 - 18:00

Місце проведення

Premier Hotel Rus

Госпитальная,4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X