квітень, 2019

18кві(кві 18)10:0019(кві 19)18:00Хакатон “STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи"

Більше

Деталі Події

Для вчителів Донецької, Луганської та Запорізької областей
18-19 квітня 2019 року, м. Маріуполь

CSR Ukraine, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», та Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за підтримки Уряду Естонії запрошують вчителів STEM-предметів трьох областей взяти участь у Хакатоні* «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи». Партнери заходу: Інститут модернізації змісту освіти МОН та ініціатива Дівчата STEM.

Дівчата і хлопці мають рівні можливості в опануванні STEM-предметів та професій, і тут не має бути жодних стереотипів. Тим не менше, іноді ми підсвідомо говоримо та діємо стереотипно, що впливає на зниження зацікавлені дівчат STEM-предметами. З огляду на це, мета хакатону – спільно розробити проекти та методики, які допоможуть перевіряти STEM-уроки на наявність гендерних стереотипів та знайти інноваційні рішення щодо створення умов, які сприятимуть зацікавленості учнівської молоді вибором STEM-професій.

Під час дводенного хакатону вчителі:
– отримають досвід неформальної освіти;
– дізнаються від новаторів-освітян про те, як вони змінили підходи до викладання STEM-предметів;
– опанують методи для підвищення інтересу учнівської молоді до STEM за допомогою дизайн-мислення;
– набудуть практичний досвід роботи в групах щодо розробки проектів та методик, які допоможуть перевіряти STEM-уроки на наявність гендерних стереотипів.

Участь у заході безкоштовна. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування протягом хакатону. А також забезпечують круту локацію, неймовірних спікерів, менторів та цінні призи.

Учителям STEM-предметів** необхідно:
1. Зареєструватися особисто до 1 квітня 2019 року включно за посиланням: https://goo.gl/forms/8nV4H6lxJB54QkNH2
2. У реєстраційній формі описати свою мотивацію, а також шляхи залучення учнів та учениць до STEM (Ваша відповідь на це питання – один з ключових критеріїв відбору).
3. Дочекатись результатів відбору кандидатів для участі у хакатоні. На вказану електронну адресу під час реєстрації 4 квітня 2019 року буде надіслано Лист-запрошення на хакатон (також з результатами відбору можна буде ознайомитися на сайті: csr-ukraine.org та на facebook-сторінці Дівчата STEM facebook.com/divchatastem).
4. Взяти участь у хакатоні 18-19 квітня 2019 року.
5. Розробити круті рішення та виграти цінні призи!

Якщо Ви викладаєте у школі STEM предмети, обожнюєте їх і мрієте, щоб більше хлопців та дівчат вступали на технічні спеціальності, тоді реєструйтесь для участі у хакатоні. Можливо, саме Ви станете автором унікальних освітніх рішень, якими зможуть скористатися педагоги інших закладів освіти.

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до Координаторки напрямку STEM Центру “Розвиток КСВ” Каріни Семенко: ks@csr-ukraine.org, (044) 292-02-48

У 2018 році Організатори вже успішно провели 2 Хакатони для вчителів у містах Дніпро та Івано-Франківськ, з якими більш детально можна ознайомитися за посиланнями:
https://bit.ly/2ObRUmN, https://ukraine.unfpa.org/uk/STEMDnipro

*Слово Хакатон походить від слів Марафон (діяльність за короткий період часу) і Hack (дослідництво та розробка).
**STEM-предмети – це фізика, астрономія, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, робототехніка, географія та економіка.

Час

18 (четвер) 10:00 - 19 (п'ятниця) 18:00

Місце проведення

Hotel&Restaurant Poseidon

Primorsky Boulevard, 19

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X