березень, 2019

02бер10:0013:00Освітня програма «Жіноче лідерство в технологічних компаніях»©

Більше

Деталі Події

Все більше жінок працюють в STEM-компаніях, проте на рівні керівництва жінки ще й досі недопредставлені. Які бар’єри стримують розвиток жінок в технологічних сферах?
Дослідження STEM Коаліції показує, що головні причини – це невпевненість жінок у своїх силах та можливостях виконувати складнішу або керівну роботу, перебування у декреті, складнощі, що викликає конкурентне чоловіче середовище.
Саме для підтримки жінок і була створена освітня програма «Жіноче лідерство в технологічних компаніях», яку ініціювала Громадська спілка «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» в рамках проекту «Технологічний Пакт» за фінансової підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні. Партнер програми – Ініціатива «ДівчатаSTEM».
Серед завдань програми – подолання усталених стереотипів та надання інструментів і знань для розвитку лідерського потенціалу жінок.
Хто може подаватись:
жінки 25-40 років, які працюють у технологічних компаніях і обіймають посаду менеджерів середньої ланки, та мають у підпорядкуванні 3 та більше людей, планують розвиватися далі або започаткувати власну справу.
Модулі Програми:
Програма складатиметься з 8-ти модулів тривалістю по 3 години (майстер-класи від відомих жінок в STEM і сесії з обміну досвідом).
Серед тем майстер-класів:
мотивація, побудова власного бренду, ефективні комунікації, робота з командами, управління змінами, інновації, стратегії й прийняття рішень, кризовий менеджмент, перемовини й моделі поведінки.
Спікерки Програми (Рада Програми):
Надія Омельченко, віце-президент IT Інтегратор, Олена Жилич, віце-президентка Міратех, Лопушенко Олена, керівниця департаменту аналізу та розвитку рішень SAP, та інші.
Формат навчання: кожна субота.
Для участі у Програмі потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/s4FMGxGCtTl2H8bJ3
Участь безкоштовна
Таймінг програми:
Реєстрація на програму відкрита до 25 січня 2019 року.
Старт освітньої програми «Жіноче лідерство в технологічній сфері»© – 2 лютого 2019
Питання:
e-mail: oc@stem-coalition.org.ua, Олена Чайковська,
stem_coalition@ukr.net, Зінченко Алла
ГС «STEM coalition Ukraine”, (044) 292 02 48

Час

(субота) 10:00 - 13:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X