листопад, 2017

13лис16:0019:00Старт Програми #дівчатаstem Та Топ-20 Надихаючих Жінок В STEM

Більше

Деталі Події

STEM – це абревіатура для позначення науково-технічних спеціальностей (science – наука, technology – технологія, engineering – інженерія, mathematics – математика)

Дата: 13 листопада 2017р., 16:00 – 19:00
Місце: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3, зал «EVOLUTION»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» запрошує на унікальну подію – знайомство з ТОП-20 Надихаючими жінками в STEM 2017-2018 та презентацію нової програми #ДівчатаSTEM. Генеральний партнер #ДівчатаSTEM – компанія SAP.

Програма спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, підвищення віри дівчат у власні здібності, мотивувати дівчат обирати професію в STEM та залучення більшої кількості дівчат в STEM спеціальності. Кар’єра у STEM є дуже привабливою у сучасному світі: 80% робочих місць, які в даний час швидко розвиваються, вимагають фундаментальних знань в точних науках.

В Україні дівчата не дуже активно обирають професії в STEM, тому що мало знають про жінок в STEM і приклади для наслідування та не впевнені у власних здібностях. Програма #ДівчатаSTEM планує змінити цю ситуацію завдяки створенню ТОП-20 Надихаючих жінок в STEM і зустрічам з дівчатами в рамках Програми #ДівчатаSTEM.

Під час заходу Ви зможете познайомитися з ТОП-20 надихаючими успішними жінками в STEM, почути важливі питання, які їх хвилюють: питання ролі менторської підтримки українських дівчат на початку кар’єрного шляху, необхідність їх залучення в професії STEM, мотивація вступати на технічні спеціальності.

ТОП-20 надихаючих жінок в STEM – це – унікальна спільнота, про жінок які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері. Серед ТОП-20– топ-менеджери технічних компаній, науковці, представники Міністерств, ВУЗів і громадських організацій. Ці жінки можуть показати приклад дівчатам і довести, що успішні жінки існують в STEM, надати рекомендації щодо обрання кар’єри і надихнути дівчат своїми історіями успіху.

Реєстрація https://docs.google.com/forms/d/1dwJ5QaA_scjU32q1CR-plV1IbXpvmijc4RI6FKVg7Fw/edit?ts=5a033c5a
***

Про Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація з розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній, розвиток підприємництва, популяризація Ukraine Country Brand. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

Дівчата STEM — це проект, спрямований на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, а також на підвищення віри дівчат у власні здібності та можливість побудувати STEM кар’єру в Україні.

Топ-20 жінок STEM – це унікальна спільнота жінок в Україні, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері, організована Центром «Розвиток КСВ». Серед них топ-менеджери IT і технічних компаній, науковці, представники Міністерств, ВУЗів і громадських організаций.

SAP — один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, компанія SAP допомагає організаціям будь-якого розміру і спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Детальніше: http://www.sap.com

Час

(понеділок) 16:00 - 19:00

Місце проведення

HUB 4.0

пер. Ярославский 1/3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X