– Чи проводять у гімназії заходи з метою просування STEM?

– У проекті #Дівчата STEM моя гімназія бере участь другий рік поспіль. Найперші спроби були дуже обережними,  учні і вчителі не зовсім розуміли «на що вони підписуються». У 2017–2018 рр. пройшло багато заходів, присвячених STEM: виставки виробів надрукованих на 3D принтері й зроблених 3D ручкою, науково-практична конференція, дослідження, майстер-класи з виготовлення Дзиґи, 3D моделей, міні-конференція «Від мрії до дії» та багато іншого. Звичайно, зупинятись на досягнутому ми не збираємось.

– Яке твоє  найяскравіше враження від участі у #Дівчата STEM?

– Найперша зустріч у “STEM story cafe” збурила в мені особливу любов до цього проекту. Тоді я не докінця розуміла, що чекає далі, але подобалось абсолютно все, що зі мною відбувалось. Я ще довго буду пам’ятати майстер-класи, лекції, дискусії і просто розмови з нашими менторами! Ще досі від згадки про конференцію «Від мрії до дії» перебуваю в захваті. Проект #Дівчата STEM подарував мені колосальний досвід і можливості для саморозвитку.

– Що б ти порадила майбутнім учасницям #Дівчата STEM?

Я щиро бажаю кожній дівчинці відчути все це на собі! Будьте відвертими, не намагайтесь видавати себе за когось іншого. Будьте впевненими у кожному слові, не соромтесь показати себе, не лінуйтесь!

 

Історії

Коментарі відключено.

X