грудень, 2018

08гру14:3018:00Третє STEM Story Cafe

Більше

Деталі Події

8 грудня, 14:30-18:00, ЦеХаб, Київ

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» у партнерстві з компанією SAP запрошують на Третє STEM Story Cafe – надихаючий захід в рамках менторської програми проекту Дівчата STEM. Партнери – ЦеХаб на Хрещатику та журнал “Однокласник”.

На Першому STEM Story Cafe ми говорили про ІТ та сферу венчурного капіталу (Technology). На Другому STEM Story Cafe – об’єднали розповіді про математику та науку (Math & Science). На Третьому STEM Story Cafe – поговоримо про інженерну та металургійну сфери (Engineering). Також, ми зажди говоримо про мотивацію, натхнення, можливості, навчання, таланти, емоції та любов! Приєднуйтесь!

Центр «Розвиток КСВ» вже втретє обирає 20 надихаючих жінок в STEM – топ-менеджерок технічних компаній, жінок-науковців, представниць міністерств, вузів та громадських організацій, з якими в учасниць буде можливість познайомитись. Цьогорічні ТОП-20 Надихаючих жінок у STEM – https://bit.ly/2AN00gj

В рамках STEM Story Cafe зазвичай проходять майстер-класи з м’яких навичок від Надихаючих жінок у STEM 2018-2019. Спікерками другого заходу стануть:
– Helena Kolesnikova, Заступник виконавчого директора Федерації Металургів України
– Svitlana Bovkun, Продюсер Maker Faire в Україні

У всіх присутніх дівчат буде можливість поставити будь-які питання запрошеним Надихаючим жінкам, дізнатись про те, як зробити успішну кар’єру, як мотивувати себе не зупинятись та як обрати кар’єру мрії.

Реєстрація обов’язкова до 6 грудня, а участь безкоштовна! Реєстрація – https://goo.gl/forms/oMlivVEgaP7T5myD2

#ДівчатаSTEM – це унікальна менторська програма залучення дівчат до STEM-напрямів. Надихаючі жінки, менторки програми, демонструють на власному прикладі дівчатам, як стати успішною, надають дружні поради щодо обрання кар’єри і надихають дівчатами своїми історіями успіху.

Програма проходитиме у кілька етапів: перший завершиться 9 грудня – до цього часу дівчата можуть реєструватися та надсилати відео на тему «Чому я обираю STEM» (тривалістю до 3х хвилин у одному з форматів: .mov, .avi, .mp4). У відео потрібно дати відповіді на наступні питання:
1) Чому ти любиш STEM-предмети?
2) Чого ти хочеш досягти в житті?
3) Чим, на твою думку, тобі зможе допомогти менторка?

До завершення реєстрації на програму відбудуться ще декілька STEM Story Cafe з іншими Надихаючими жінками у STEM 2018-2019.

До Нового року менторки переглянуть відео та оберуть свою mentee, з якою будуть ділитися досвідом та реалізувати спільний проект. Його мета – продемонструвати школяркам та студенткам, що наука та технології – це цікаво, а розвиватися в STEM- напрямах можуть не тільки хлопці.

Протягом програми організатори зустрічатимуться з дівчатами в школах та університетах в різних регіонах аби зацікавити проектом, проводитимуть надихаючі зустрічі STEM Story Cafe. Заключним етапом програми стануть конференції «Від мрії до дії» за участю топ-20 жінок-менторок та «Від дівчат для дівчат» від дівчат учасниць. Оновлений формат проекту також передбачає залучення учасниць до міжнародних конференцій.

Реєстрація на програму Дівчата STEM – https://goo.gl/forms/3MO83WKNq2NNFfeh1

З будь-яких питань щодо проекту #ДівчатаSTEM – звертайтесь до координаторки напряму STEM Центру “Розвиток КСВ” Каріна Семенко – ks@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

Час

(субота) 14:30 - 18:00

Місце проведення

ЦеХАБ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X