листопад, 2018

16лис16:0019:00Освітня програма «Жіноче лідерство в технологічних компаніях»©

Більше

Деталі Події

Все більше жінок працюють в STEM-компаніях, проте на рівні керівництва жінки ще й досі недопредставлені. Які бар’єри стримують розвиток жінок в технологічних сферах?

Дослідження STEM Коаліції показує, що головні причини – це невпевненість жінок у своїх силах та можливостях виконувати складнішу або керівну роботу, перебування у декреті, складнощі, що викликає конкурентне чоловіче середовище.

Саме для підтримки жінок і була створена освітня програма «Жіноче лідерство в технологічних компаніях», яку ініціювала Громадська спілка «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» в рамках проекту «Технологічний Пакт» за фінансової підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні. Партнер програми – Ініціатива «ДівчатаSTEM».

Серед завдань програми – подолання усталених стереотипів та надання інструментів і знань для розвитку лідерського потенціалу жінок.

Хто може подаватись:
жінки 25-40 років, які працюють у технологічних компаніях і обіймають посаду менеджерів середньої ланки, та мають у підпорядкуванні 3 та більше людей, планують розвиватися далі або започаткувати власну справу.

Модулі Програми:
Програма складатиметься з 9-ти модулів тривалістю по 3 години (майстер-класи від відомих жінок в STEM і сесії з обміну досвідом).

Серед тем майстер-класів:
мотивація, побудова власного бренду, ефективні комунікації, робота з командами, управління змінами, інновації, стратегії й прийняття рішень, кризовий менеджмент, перемовини й моделі поведінки.

Спікерки Програми (Рада Програми):
Надія Омельченко, віце-президент IT Інтегратор, Олена Жилич, віце-президентка Міратех, Лопушенко Олена, керівниця департаменту аналізу та розвитку рішень SAP, та інші.
Формат навчання: кожна субота.

Для участі у Програмі потрібно:
1) Заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/ieaJOWqGYUbkAVh23
2) Пройти співбесіду з Радою Програми
3) З кожною учасницею буде підписано Меморандум про обов’язкове відвідування всіх модулів Програми і захист дипломної роботи.
Участь безкоштовна, за умови виконання всіх умов.

Таймінг програми:
Реєстрація на програму відкрита до 5 листопада 2018 року.
Відібрані учасниці отримають запрошення на співбесіду до 10 листопада.
Старт освітньої програми «Жіноче лідерство в технологічній сфері»© – 16 листопада 2018

Питання:
e-mail: oc@stem-coalition.org.ua, Олена Чайковська,
ГС «STEM coalition Ukraine”, (044) 292 02 48

Час

(п'ятниця) 16:00 - 19:00

Місце проведення

Kyiv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X