Жінки у STEM
_

ТОП-20 Надихаючих Жінок

Перелік ТОП-20 жінок у STEM за різні роки:

_
 • 2018-2019
 • 2017-2018
 • 2016-2017
 • ЮЛІЯ БЕЗВЕРШЕНКО

  Молодший науковий співробітник Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, заступник голови Ради молодих вчених НАН України, віце-президент ГО “Unia Scientifica”

  Українській науці вкрай потрібна розумна й мотивована молодь. Звісно, основна задача вчених – займатися наукою. До того ж на міжнародному рівні. Але, крім цього, ці молоді люди мають просувати науку в суспільстві, показувати цінність пізнання та знання, утверджувати розуміння потрібності науки. Я буду рада познайомитись з дівчатами, готовими до такої неймовірної пригоди довжиною в життя, і допомогти їм повірити в свої сили та рухатись вперед.
 • ІРИНА ТОЛМАЧОВА

  Експертка з якості SAP Україна

  Я розумію, на скільки важлива підтримка для дівчат на перших кроках на шляху STEM. Головне – Не лінуйся мислити, думати, мріяти! Якщо захоплюєшся, якщо бачиш перспективу для особистого розвитку, якщо цінуєш незалежність та хочеш відчувати себе впевнено – роби! Нічого не бійся, адже всі перепони існують лише у нашій уяві.

 • ОЛЕНА ВАНЄЄВА

  Старший науковий співробітник Інституту математики НАН України науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук

  Неодноразово проходила короткотривале (від одного тижня до місяця) наукове стажування за кордоном, зокрема, в Чеському технічному університеті у місті Прага (Чехія) та Університеті Кіпру (Нікосія, Кіпр), загалом, 15 візитів. Сподіваюсь, що мій особистий приклад допоможе зруйнувати деякі міфи, щодо жінок у науці, та допоможе дівчатам набути впевненості в своїх силах при виборі STEM професії.

 • ІРИНА ВОВК

  General Manager Ukraine & Western CIS – Генеральний менеджер з продажу в Україні і Західному СНД DELL EMC

  Коли я вчилася в фізмат школі, у мене в класі було приблизно порівну хлопчиків і дівчаток. В інституті, дівчаток під час вступу було всього 8, а отримали диплом тільки 4. Коли я захищала дисертацію, в науковій раді не було жодної жінки. Мені б хотілося, щоб молоді жінки дивилися на перспективу побудови своєї кар’єри і самореалізації не з точки зору загальноприйнятих норм і кліше. Вірили в себе, і знали, що точні науки можуть дати фундамент до успішної реалізації найсміливіших кар’єрних і бізнес амбіцій.

 • ОЛЕКСАНДРА КОВАЛЬОВА

  Консультант із забезпечення якості, засновник Українського товариства ISTQB, краща тестувальниця 2017 року за версією Ukrainian IT Awards

  Останні 5 років я працюю з чоловіками і жінками різного віку і професій, які перекваліфіковуються на технологічні спеціальності або тільки починають свою кар’єру після університету. Мій досвід викладання, менторства і профорієнтації дозволяє з упевненістю сказати, що я зможу допомогти учасницям програми ДівчатаSTEM.

 • НАДІЯ БРАНДТ

  Директор відділу постачання Teva в Україні та член Команди управління компанії

  Маю понад 15 років досвіду роботи у фармацевтичній галузі. До того, як приєднатись до Teva, працювала у міжнародних фармацевтичних компаніях Delta Medical та GlaxoSmithKline. Маю досвід управління процесами дистрибуції, логістики та управління якістю в Україні, Албанії, Молдові, Болгарії, Грузії, Македонії. Також я є акторкою в українському театрі Шkaff, зокрема, граю у виставах «#ПроЦеНеГоворять», «Шафа, гроші, наречена», «Це спадкове», «Любов під соусом» та інших.

 • ЮЛІЯ КОВАЛІВ

  Голова Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України

  Маю майже десятирічний досвід роботи на керівних позиціях в енергетичній сфері та сфері державного управління. До створення Офісу Національної інвестиційної ради обіймала посаду першої заступниці Міністра економічного розвитку і торгівлі, відповідала за реформування державних підприємств та інвестиційну політику. Кар’єру почала з роботи в компаніях Ernst & Young, «Консалтингова фінансова компанія». З 2011 по 2013 рік працювала в Координаційному центрі впровадження економічних реформ. Виховую доньку та сина.

 • ОЛЬГА ЗАХОЖАЙ

  Кандидат фізико-математично наук, старший науковий співробітник Головної астрономічної обсерваторії НАН України (Київ, Україна), науковий співробітник інституту для Астрономії Макса Планка (Хайдельберг,Німеччина)

  Проект #ДівчатаSTEM здався мені цікавим, тому що його головна мета залучати молодих дівчат займатися наукою і допомагати їм починати будувати свою кар’єру. Мені хотілося б бути частиною цього проекту і я сподіваюся, що мій досвід буде корисним і іншим дівчатам, які тільки починають займатися науковими дослідженнями.

 • ОЛЕНА ФЕСЕНКО

  Завідувач відділу міжнародної наукової та інноваційної діяльності, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України, координатор EEN-Ukraine Консорціуму

  Організовую участь винахідників та провідних фахівців Інституту у Всеукраїнських виставках, а також у міжнародних, таких як: виставка «Laser of world and photonics» (Німеччина), міжнародному інноваційному форумі в Гуанчжоу (Китай) та інших. Хочу передати свій досвід та допомогти реалізувати мрію.

 • ОЛЬГА АФАНАСЬЄВА

  Виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу, Амбасадор European Women in VC

  На мою думку, для досягнення будь-яких успіхів або реалізації будь-яких мрій найважливішим є не знання, уміння (які можна опанувати з часом та досвідом), а саме натхнення. Тому якщо ми самі можемо спробувати стати натхненням іншим- чому б не спробувати. А особливо це важливо для дівчат, оскільки досяжних прикладів не так багато як хотілося б. Отже, поборюючи стереотипи суспільства, разом ми можемо досягнути всього.

 • КЕЙТ ЩЕГЛОВА

  Видавець Future magazine та науковий редактор The Fintech Times (London)

  Якщо ви будете намагатись бути кращими, не потрібно бути кращими у всьому. Оберіть для себе один напрям, або спочатку визначіться чим саме, вам хочеться займатись і розвивайтесь саме так. Я люблю ділитися можливостями з тими, кому вони потрібні і хто хоче бути піонером інновацій. Моя мета – допомогти дівчаткам, орієнтованим на фінансові технології.

 • ОЛЬГА МАСЛОВА

  Кандидат біологічних наук, популяризаторка науки

  Ще зі студентських часів займаюся популяризацією науки: пишу науково- популярні статті, виступаю з лекціями та семінарами про стовбурові клітини, культивування клітин, базові відомості про біологію клітини, хронобілогію та із іншими темами. Учасниця науково-популярних заходів «Дні науки», «Наукові пікніки», Public Science та багатьох інших. Автор одного з найперших науково- популярних блогів українською – probioukr.blogspot.com. Вважаю, що важливо поширювати інформацію про різні можливості у сфері STEM та ділитись досвідом. Люблю працювати з юними та ініціативними і сподіваюсь, що зможу бути комусь корисною.

 • ДЖУЛІЯ КЛІУСІ

  Заступник директора в групі портів і морських перевезень AECOM

  Маю 17-річний досвід проектування та будівництва найрізноманітніших важких будівельних проектів, зокрема досвід розробки, управління та нагляду за портовими та морськими спорудами. Мій досвід включає в себе розробку нафтових причалів, морських розвантажувальних установок, контейнерних терміналів. Основні навички – це управління проектами, підготовка контрактної документації (FIDIC, ICE, NEC), інспектування та оцінки, а також проектування морських споруд.

 • ОЛЕНА ЖИЛІЧ

  Віце-президент з розвитку бізнесу в Європі Miratech

  Отримала ступінь магістра з радіофізики та диплом магістра природничих наук. Я вважаю, що дуже важливо допомогти молоді і ділитись власним досвідом. На моєму шляху були люди, яким я дуже вдячна за своєчасні допомоги та поради. Тому я, в свою чергу, всіляко підтримую талановитих, молодих людей. Надіюсь, що хтось теж допоможе або підкаже моєму сину і племінникам.

 • СВІТЛАНА БОВКУН

  Продюсер Maker Faire в Україні

  З 2015 року лідер мейкерського руху в Україні, а саме відповідаю за фестивалі Maker Faire в 5 містах: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів. Консультант та досліднік нетворкінгу та комунікацій. Я вважаю, що спілкування важливе. А підтримка має інколи більшу цінність, ніж освіта. Сама збираюся отримати натхнення у дівчат, які готові до великих цілей.

 • ОЛЕНА КОЛЕСНИКОВА

  Заступник виконавчого директора Федерації Металургів України

  Я беру участь в програмі заради рівного, успішного майбутнього дівчат України, що для мене дорівнює успішній Україні, та зміні стереотипів щодо жінок в STEMі. Багато досліджень сьогодні довели, що відсоток дівчат в STEM замалий з різних причин, тому, якщо моя участь в цьому проекті збільшить цей відсоток – це вже буде маленька перемога на шляху до рівних можливостей. Також, сьогодні на підприємствах промислового сектору, а саме металургії, взагалі немає жодної жінки серед Генеральних директорів, тому разом з цим проектом, сподіваюсь, ми виростимемо нових Генеральних директорів серед дівчат.

 • АННА ДУБРОВІНА

  Кандидат економічних наук, начальник департаменту продуктивності ресурсів в IT Lifecell

  Ініціювала ряд власних проектів в області групового прийняття рішень і використання математичних моделей. У мобільному операторі Lifecell працюю понад 13 років. Починала з інженера, зараз начальник департаменту в IT. Я мама двох дівчаток, яким часто говорю: “Якщо чогось хочете – робіть. Не виходить – просіть допомоги і знову робіть. І все обов’язково вийде)).

 • ІРИНА ІВАНЧИК

  Доктор фізико-математичних наук, засновниця Благодійного Фонду «Повір у себе», Виконавчий директор у Ruukki Ukraine

  Сьогодні дуже сильно відчувається розрив поколінь у сім’ї, і батьки не завжди можуть бути компетентні у сфері, яку обрала їхня дитина. Тому дуже важливо, щоб була людина, яка зможе допомогти в професійному зростанні. Я дуже люблю читати книги і завжди ділюсь своїм досвідом з іншими. Мені буде приємно допогти одній з дівчат стати кращою на її професійному шляху.

 • ОКСАНА БРОШНІВСЬКА

  Популяризаторка науки, координаторка 15х4, співзасновниця lviv.com

  Серед основних захоплень – еволюційна біологія, генетика, меметика, нейронауки. Вивчаю меметику (підхід до еволюційних моделей передачі інформації). Співзасновниця lviv.com – медіа, основною метою якого є популяризація здорового глузду в широкому сенсі (зокрема, наукового бачення, критичного мислення). Відчуваю в собі певний ентузіазм до програми, готова ділитися знаннями та допомагати.

 • ІННА ГОЧ

  Біолог, іхтіолог, експерт WWF Ukraine

  Я хочу, щоб кожна 14-річна дівчинка отримала живий приклад, що займаючись наукою абсолютно не обов’язково відмовлятися від решти граней такого цікавого та різнобарвного життя, можна подорожувати і займатися наукою, можна мати міцну родину і займатися наукою, можна турбуватися про власну зовнішність і займатися наукою!

 • НАНА ВОЙТЕНКО

  Доктор біологічних наук, професор, завідувачка лабораторії сенсорної сигналізації Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України

  В лабораторії Войтенко досліджують патологічні зміни нервової системи, молекулярні та клітинні механізми пошкодження нервових клітин.

 • ВІКТОРІЯ ВОЙЦІЦЬКА

  Народний депутат України VIII скликання. Член депутатської фракції «Об›єднання «САМОПОМІЧ»

  Секретар Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Член Комісії з питань майбутнього.

 • КАТЕРИНА ДЕГТЯР

  Офіційний лідер Techstars Community в Україні, бізнес-аналітик

  В минулому займалась програмами акселерації 1991 Open Data Incubator, інКУБатор, працювала бізнес-аналітиком WannBiz.

 • АЛЛА ЄМЕЦЬ

  Член-кореспондент НАН України, професор, доктор біологічних наук

  Активно сприяє розвитку міжнародних зв’язків української науки. Була експертом Європейської програми INTAS, була членом дорадчої ради НАТО з питань біології.

 • ВАЛЕРІЯ ЗАБОЛОТНА

  Керівниця UNIT Factory

  Інноваторка в підготовці професіоналів. Серед найбільш яскравих проектів – UNIT Factory, освітня ініціатива, яка працює без викладачів, з оцифрованою і гейміфікованою програмою.

 • АННА КИРІЙ

  Керуюча ТОВ «Архітектурно-проектна група Анни Кирій»

  Засновниця власного проектного бюро, що займається проектуванням будівель, споруд та інших об›єктів та продукує нові рішення в об’єктах архітектури.

 • ТЕТЯНА КОВАЛЬЧУК-СКОРОХОД

  Науковий співробітник Інституту космічних досліджень НАНУ-ДКАУ

  Засновниця освітнього сайту для космічної України. Вчений секретар Щорічної Української конференції з космічних досліджень.

 • ТЕТЯНА КОРОТКА

  Заступник бізнес-омбудсмена

  Займається захистом інтересів бізнесу перед органами публічної влади. Фахівець у сфері фінансів, інвестицій та впровадженні регуляторних реформ в різних галузях.

 • НАТАЛІЯ ЛИМОНОВА

  Директор компанії Snite, співзасновниця Креативної Міжнародної дитячої школи

  Засновниця пілотного проекту нової української школи, унікального навчального середовища для навчання та розкриття потенціалу дітей. Реформаторка освіти в Україні.

 • ЕЛЛА ЛІБАНОВА

  Директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України, д.е.н., професор, академік НАН України

  Відомий в світі економіст і демограф, з її ім’ям пов’язано становлення в Україні важливого наукового напрямку — дослідження людського розвитку, насамперед, соціально-демографічних його аспектів.

 • ДАРІЯ ЛОСЄВА

  Генеральний директор «Мyhelix»

  Генетик, молекулярний біолог, науковий популяризатор, співзасновниця проекту «Myhelix», який займається підбором персональної дієти аналізуючи ДНК.

 • МАРИНА НЕГРЕЙ

  Кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики Національного університету біоресурсів і природокористування України

  Проводила дослідження різних аспектів економічної діяльності. На даний час досліджує
  аграрний сектор України, перспективи його розвитку та ризики.

 • НАДІЯ ОМЕЛЬЧЕНКО

  Віце-президент у ІТ-Інтегратор, директор освітньої програми «IT-освіта»

  Має досвід в управлінні високотехнологічними компаніями, в області операційного менеджменту. Супроводжувала великі проекти по впровадженню нових бізнес-моделей.

 • ОЛЕНА П'ЯНКОВА

  Провідний інженер в лабораторії супутникових досліджень ближнього космосу, Інститут космічних досліджень НАН України та НКА України

  Науковець-програміст, відповідає за технічну частину космічного експерименту супутника «Іоносат-Мікро», котрий буде запущений Україною.

 • ОЛЕНА ПЕРЕРВА

  Начальник відділу розвитку «УкрСиббанк»

  Керуюча департаментом розвитку інформаційних технологій, який займається розробкою Програмного Забезпечення пов’язаного з автоматизацією бізнес-процесів Банку.

 • ОЛЬГА ПЕТРУСЕНКО

  Експерт з рішень для Державного і Фінансового сектора SAP Ukraine

  Експерт в області рішень SAP для управління корпоративними функціями, портфель
  рішень SAP для банківського і державного секторів.

 • ОЛЬГА СКИДАН

  Старший Віце-Президент, інжиніринг і ресурси компанії Miratech

  Починала шлях з молодшого інженера-системотехніка. Зараз займається менеджерською діяльністю, відповідаючи за внутрішні рекрутингові та інжинірінгові сервіси.

 • ОЛЬГА ТАРАСОВА

  Начальник дослідницького відділу «Carat Ukraine»

  Є провідним фахівцем маркетингових досліджень. Є прикладом того, що математикидівчата відіграють провідну роль навіть в рекламному бізнесі.

 • ОЛЕНА ХЛІВНА

  Співзасновниця та PR у Fison

  Співзасновниця технічних проектів DataTrading, DataProm і DataScoring. Зараз займається розвитком та фінансування проектів напрямку BigData.

 • КАТЕРИНА ЮРЧЕНКО

  Заслужений економіст України, Доктор філософських наук, доцент, виконавчий директор HUB 4.0

  Експерт та консультант з економіки та фінансів, ІТ, дослідниця промисловості 4.0. Спікер та тренерський менеджер, займається, розробкою нових проектів в галузі освіти та консалтингу.

 • ОЛЕКСАНДРА АЛЬХІМОВИЧ

  Керуючий директор Luxoft Ukraine

  Головне досягнення: думаю ще все попереду.
  Чому в проекті? Я беру участь у проекті з метою популяризації технічних спеціальностей і залучення жінок у високотехнологічні галузі України.

 • ТЕТЯНА АМОСОВА

  Директор з інвестицій та перспективного розвитку компанії “Енергоатом”

  Головне досягнення: успішна кар’єра – успішна і міцна сім’я.
  Чому в проекті? Вважаю, що зможу на особистому прикладі залучити дівчаток до вибору технічних спеціальностей.

 • МАРІЯ БЕРЛІНСЬКА

  Керівник Центру підтримки аеророзвідки

  Головне досягнення: люди.
  Чому в проекті? Я хочу, щоб жінки рухалися вперед.

 • ОКСАНА БІЛОУС

  Докторант кафедри молекулярної фізики фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка

  Головне досягнення: захистила кандидатську і працюю над докторською дисертацією.
  Чому в проекті? Прагну популяризувати науку і освіту!

 • ОКСАНА БОРИСЕНКО

  Президент Асоціації Діджитал Україна

  Головне досягнення: син:), підготовка законів щодо підтримки ІТ
  індустрії в Україні, керівництво стартапом Zglovе, що увійшов до TOP-10 inventions (за версією New York Times – 2012).
  Чому в проекті? На моєму життєвому і кар’єрному шляху зустрічаються люди, які дають мені різні можливості і допомагають мені як ментори. Вважаю, що така ініціатива – це теж можливість, шо може вплинути на життя дівчат”.

 • НАДІЯ ВАСИЛЬЄВА

  Генеральний директор Майкрософт Україна

  Головне досягнення: у цьому році наша лідерська команда була
  визнана кращою за трансформації бізнесу у всій корпорації.
  Чому в проекті? Проект цікавий тим, що це чи не єдиний проект, спрямований на підтримку тих людей, які вибрали STEM своєю спеціальністю не тільки професійно, але психологічно і емоційно.

 • ЮЛІЯ ДУБОВА

  Молодший віце-президент в ГлобалЛоджик Україна

  Головне досягнення: успішно поєдную виховання 10-місячної доч-
  ки з напруженою, але дуже цікавою роботою.
  Чому в проекті? Хотіла би на своєму прикладі донести до якнайбільшої кількості дівчат, що STEM – це цікаво, перспективно і зовсім не так складно, як може здаватися.

 • ТЕТЯНА КОВАЛЮК

  Доцент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

  Головне досягнення: освітні стандарти за фахом «Комп’ютерні науки», професійні стандарти для ІТ індустрії, керівництво методичною комісією МОНУ з комп’ютерних наук.
  Чому в проекті? По-перше, це забезпечення доступності технічної освіти для жінок, по-друге, залучення жіночого населення до точних наук і технологій, і, по-третє, це розвиток природної допитливості, отримання дослідницьких навичок, можливості застосування їх для розвитку кар’єри в подальшій професійній діяльності.

 • ОКСАНА ЛАШМАНОВА

  Перший заступник генерального директора компанії Fujikura

  Головне досягнення: участь у відкритті заводу на території України.
  Чому в проекті? Я хочу, щоб дівчата не боялися технічних спеціальностей і прагнули навчатись.

 • ОЛЕНА ЛОПУШЕНКО

  Керівник департаменту аналізу і розвитку рішень SAP

  Головне досягнення: локалізація передових програмних рішень SAP
  відповідно до вимог українського ринку задля підвищення прозорості, продуктивності і керованості.
  Чому в проекті? У цьому проекті мене надихає можливість допомогти дівчатам позбутися стереотипів, що їх обмежують, зацікавити дівчат STEM напрямами та перспективами і допомогти їм розкрити свій потенціал.

 • ОЛЕНА МІНІЧ

  Директор департаменту інновацій та інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

  Головне досягнення: Багато, як правило, це еволюція від одного до
  іншого: запуск першого мобільного пріпейд продукту під брендом sim-sim в Україні (користуються більше 10 млн абонентів), мобільний
  банкінг (Чехія), реформа сфери інтелектуальної власності (Україна).
  Чому в проекті? Важливо бути рольовою моделлю для дівчат, які ще бояться повірити у свої можливості і вклинитися в технічку сферу, що визнана здебільшого чоловічою.

 • АННА ПОТАПОВА

  Керівник Київського R&D підрозділу компанії Melexis

  Головне досягнення: Моя кар’єра.
  Чому в проекті? Я прагну зробити внесок у розвиток високих технологій в Україні, тому мене цікавлять проекти, спрямовані на розвиток технічної освіти.

 • ВЛАДИСЛАВА РУТИЦЬКА

  Радник Міністра Аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції

  Головне досягнення: вивела на новий рівень партнерство з міжна-
  родними інститутами, залучення міжнародних експертів до роботи
  над проектами Міністерства.
  Чому в проекті? Це чудова нагода допомогти юним красуням знайти свій шлях та пояснити плюси професій STEM.

 • ОКСАНА СТОЄЦЬКА

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut nec pulvinar orci. Proin bibendum finibus nibh. Nulla at tellus ut neque fermentum feugiat.

  Головне досягнення: Об’єднала сотні вчителів та тисячі дітей навко-
  ло навчання за допомогою LEGO.
  Чому в проекті? Для мене дуже важливо, щоб STEM став зрозумілим, щоб якомога більше дівчат приєднались до нього. Бо це шлях до розвитку!

 • ЮЛІЯ СУЛІМОВА

  CEO та founder громадської організації «ІТ-Кластер Одеси»

  Головне досягнення: створила і створюю прецеденти: співпраця навчальних закладів і бізнесу, бізнесу і влади; апробація нових форм активностей для популяризації ІТ-сфери.
  Чому в проекті? Вірю в силу і високу мотивацію всіх жінок. Цей проект допоможе тим, хто шукає себе і готовий розвиватися. Я хочу, щоб ми забезпечили увагою і турботою дівчат в їхньому STEM-орієнтованому професійному розвитку, щоб STEM-дівчат з кожним роком у нас ставало більше“.

 • НАТАЛІЯ ТАБАЧИН

  Координатор проекту, засновник ТзОВ «Нраво кідс»

  Головне досягнення: випуск розвиваючих ігор для дошкільнят («Хто у горах», «Всяка Музяка», спільний проект з Майкрософт «Світ Добра»), створення батьківської спільноти, випуск друкованих наборів для творчого розвитку дітей.
  Чому в проекті? Я буду мотивувати дівчат, а також жінок, які були в декретній відпустці, не боятись змінювати сферу діяльності, постійно навчатись, рухатись вперед!

 • ОЛЕНА ЧАЙКОВСЬКА

  Завідувач кафедри комп›ютерних наук у Київському національному університеті культури і мистецтв

  Головне досягнення: поєднання професійного успіху (створення з
  колегами-однодумцями кафедри, де поєднується гуманітарне і технічне, творчість і технології, мистецтво і техніка), особистого (ство-
  рення з чоловіком-однодумцем сім’ї) та соціального.
  Чому в проекті? Спробую поділитися досвідом і переконати дівчат, що жінки здатні на більше, ніж від них очікують. Від спілкування з дівчатами й надихаючими жінками очікую натхнення на нові особисті звершення.

 • ТЕТЯНА АМОСОВА

  Директор з інвестицій та перспективного розвитку компанії “Енергоатом”

  Головне досягнення: успішна кар’єра – успішна і міцна сім’я.
  Чому в проекті? Вважаю, що зможу на особистому прикладі залучити дівчаток до вибору технічних спеціальностей.

 • ЯРИНА ШЕРЕМЕТ

  Керівник підрозділу Технічні сервіси у “Сингента Україна”

  Головне досягнення: безпосередня участь у розвитку та впроваджені програми “Технічні сервіси для клієнтів”, що допомагає фермерам.
  Чому в проекті? Ця ініціатива допоможе розкрити потенціал українських жінок в STEМ. Дівчата потребують підтримки фахівців, які поділяться своєю професійною експертизою і на прикладі власного досвіду надихнуть їх реалізувати себе у одному із напрямків STEM.

 • НАТАЛІЯ ШУЛЬГА

  Виконавчий директор ГО “Український науковий клуб”

  Головне досягнення: базовий закон України про наукову та науково-технічну діяльність.
  Чому в проекті? Я сама пройшла всі етапи подолання суспільного несприйняття професійної жінки суспільством в Україні та США. Можливо, мій досвід буде корисним для тих дівчат, які роблять вибір та думають про кар’єру в науці та інженерії.

X